КРОС РТС
10.05.2019.
10.05.2019.
КРОС РТС
11.05.2018., почетак у 10:00 сати
11.05.2018., почетак у 10:00 сати
Крос 12.5.2017.
13.5.2016. одржан крос. Резултати су следећи:
ПРВИ РАЗРЕД
дечаци девојчице
1.Вељко Станковић 1.Тара Билогревић
2. Аљоша Белић 2. Наоми Вогринц Костић
3. Вукашин Старчевић 3. Јелена Стојановић
ДРУГИ РАЗРЕД
дечаци девојчице
1. Милан Кезић 1. Маша Тамаши
2. Михаило Стојановић 2. Маша Марић
3. Димитрије Митровић 3. Сара Стојановић
ТРЕЋИ РАЗРЕД
дечаци девојчице
1.Урош Нинић 1. Ања Поповић
2. Никола Панић 2. Анђела Бабанај
3. Никола Белић 3. Бјанка Ћирић
ЧЕТВРТИ РАЗРЕД
дечаци девојчице
1. Лука Спасић 1. Теодора Кокотовић
2. Немања Медар 2. Дијана Бранковић
3. Марко Максимовић 3. Сара Ивановић
ПЕТИ РАЗРЕД
дечаци девојчице
1. Лазар Илибашић 1.Тијана Бачик
2. Данило Крстић 2. Миља Лазаревић
3. Алекса Паленкаш 3. Бојана Величковић
ШЕСТИ РАЗРЕД
дечаци девојчице
1. Огњен Совиљ 1. Марија Чалаковић
2. Марко Цветковић/Лазар Игњатовић 2. Ива Миленковић
3. Далибор Николић 3. Данијела Борбељ
СЕДМИ РАЗРЕД
дечаци девојчице
1. Немања Поповић 1. Јована Брђанин
2. Давид Јовановић 2. Катарина Милић
3. Милан Варга 3. Миљана Омерановић
ОСМИ РАЗРЕД
дечаци девојчице
1. Игор Вукадиновић 1. Марица Марковић
2. Александар Стевановић 2. Марина Остојић
3. Алекса Николић 3. Милица Нинић
КРОС 29.05.2015.
Ученици од 1. до 8. разреда који су освојили прва три места:
I разред дечаци: I разред девојчице:
1. Миљан Кезић 1. Милица Миладиновић
2. Витомир Илић 2. Маша Марић
3. Милија Петровић 3. Кристина Савин
II разред дечаци: II разред девојчице:
1. Никола Белић 1. Ања Поповић
2. Лука Сенаш 2. Анђела Бабанај
3. Урош Нинић 3. Бјанка Ћирић
III разред дечаци: III разред девојчице:
1. Лука Спасић 1. Милица Цветковић
2. Немања Медар 2. Миња Петровић
3. Димитрије Костић 3. Дијана Бранковић
IV разред дечаци: IV разред девојчице:
1. Лазар Илибашић 1. Татјана Саусман
2. Данило Бранковић 2. Тијана Бачик
3. Данило Крстић 3. Бојана Величковић
V разред дечаци: V разред девојчице:
1. Милош Мијатовић 1.Марија Чалаковић
1. Михајло Илић 2.Миња Врањеш
2. Марко Цветковић 3.Сташа Јовановић
VI разред дечаци: VI разред девојчице:
1. Давид Јовановић 1. Вишња Ђурић
1. Милан Варга 2. Наталија Велимировић
2. Немања Поповић 3. Катарина Стојковић
VII разред дечаци: VII разред девојчице:
1. Алекса Николић 1. Јована Цветковић
2. Александар Стевановић 2. Ања Раденковић
3. Александар Илић 3. Милана Ђурић
VIII разред дечаци: VIII разред девојчице:
1. Урош Ћирић 1. Александра Стевановић
2. Јован Ћирић 2. Ања Бојат
3. Дејан Лакичевић 3. Маја Костадиновић
Ученици од 1. до 8. разреда који су освојили прва три места:
I разред дечаци: I разред девојчице:
1. Миљан Кезић 1. Милица Миладиновић
2. Витомир Илић 2. Маша Марић
3. Милија Петровић 3. Кристина Савин
II разред дечаци: II разред девојчице:
1. Никола Белић 1. Ања Поповић
2. Лука Сенаш 2. Анђела Бабанај
3. Урош Нинић 3. Бјанка Ћирић
III разред дечаци: III разред девојчице:
1. Лука Спасић 1. Милица Цветковић
2. Немања Медар 2. Миња Петровић
3. Димитрије Костић 3. Дијана Бранковић
IV разред дечаци: IV разред девојчице:
1. Лазар Илибашић 1. Татјана Саусман
2. Данило Бранковић 2. Тијана Бачик
3. Данило Крстић 3. Бојана Величковић
V разред дечаци: V разред девојчице:
1. Милош Мијатовић 1.Марија Чалаковић
1. Михајло Илић 2.Миња Врањеш
2. Марко Цветковић 3.Сташа Јовановић
VI разред дечаци: VI разред девојчице:
1. Давид Јовановић 1. Вишња Ђурић
1. Милан Варга 2. Наталија Велимировић
2. Немања Поповић 3. Катарина Стојковић
VII разред дечаци: VII разред девојчице:
1. Алекса Николић 1. Јована Цветковић
2. Александар Стевановић 2. Ања Раденковић
3. Александар Илић 3. Милана Ђурић
VIII разред дечаци: VIII разред девојчице:
1. Урош Ћирић 1. Александра Стевановић
2. Јован Ћирић 2. Ања Бојат
3. Дејан Лакичевић 3. Маја Костадиновић
Kros 27.05.2014.
Na igralištu FK Tekstilac su održane kros trke učenika naše škole. Prvi su se na stazi pojavili učenici i učenice prvog razreda, a onda su redom nastupali ostali učenici, da bi kros završili dečaci iz osmog razreda.
Evo i rezultata.
Prvi razred devojčice: 1. Anja Popović, 2.Anđela Babanj, 3. Bjanka Ćirić.
Prvi razred dečaci: 1. Nikola Panić, 2. Lazar Omeranović, 3. Uroš Ninić.
Drugi razred devojčice: 1. Milica Cvetković, 2. Ana Nikolić, 3. Ema Čugalj i Sara Ivanović.
Drugi razred dečaci: 1. Marko Maksimović, 2. Dimitrije Kostić, 3. Bojan Ranđelović.
Treći razred devojčice: 1. Tatjana Sausman, 2. Anđela Mandić, 3. Minja Lazarević.
Treći razred dečaci: 1. Lazar Ilibašić, 2. Danilo Branković, 3. Danilo Krstić.
Četvrti razred devojčice: 1. Marina Vranješ, 2. Marija Čalaković, 3. Milica Glumac.
Četvrti razred dečaci: 1. Aleksandar Vukadinović, 2. Borko Krstić, 3. Marko Cvetković.
Peti razred devojčice: 1. Natalija Velimirović i Višnja Đurić, 2. Katarina Stojković, 3. Jovana Krtinić.
Dečaci peti razred: 1. David Jovanović, 2. Miloš Nikolić, 3. Dimitrije Koprivica.
Šesti razred devojčice: 1. Snežana Čojanović, 2. Anja Radenković, 3. Jovana Cvetković.
Dečaci šesti razred: 1. Igor Vukadinović, 2. Aleksandar Stevanović, 3. Aleksa Nikolić.
Sedmi razred devojčice: 1. Anja Bojat, 2. Zorana Danilov, 3. Maja Kostadinović.
Dečaci sedmi razred: 1. Uroš Ćirić, 2. Jovan Ćirić, 3. Dušan Stanimirović.
Osmi razred devojčice: 1. Jovana Vasiljković, 2. Jovana Đaković 3. Kristina Bodrik.
Osmi razred dečaci: 1. Miloš Marković, 2. Toma Lukić, 3. Vitomir Ilić.
Na igralištu FK Tekstilac su održane kros trke učenika naše škole. Prvi su se na stazi pojavili učenici i učenice prvog razreda, a onda su redom nastupali ostali učenici, da bi kros završili dečaci iz osmog razreda.
Evo i rezultata.
Prvi razred devojčice: 1. Anja Popović, 2.Anđela Babanj, 3. Bjanka Ćirić.
Prvi razred dečaci: 1. Nikola Panić, 2. Lazar Omeranović, 3. Uroš Ninić.
Drugi razred devojčice: 1. Milica Cvetković, 2. Ana Nikolić, 3. Ema Čugalj i Sara Ivanović.
Drugi razred dečaci: 1. Marko Maksimović, 2. Dimitrije Kostić, 3. Bojan Ranđelović.
Treći razred devojčice: 1. Tatjana Sausman, 2. Anđela Mandić, 3. Minja Lazarević.
Treći razred dečaci: 1. Lazar Ilibašić, 2. Danilo Branković, 3. Danilo Krstić.
Četvrti razred devojčice: 1. Marina Vranješ, 2. Marija Čalaković, 3. Milica Glumac.
Četvrti razred dečaci: 1. Aleksandar Vukadinović, 2. Borko Krstić, 3. Marko Cvetković.
Peti razred devojčice: 1. Natalija Velimirović i Višnja Đurić, 2. Katarina Stojković, 3. Jovana Krtinić.
Dečaci peti razred: 1. David Jovanović, 2. Miloš Nikolić, 3. Dimitrije Koprivica.
Šesti razred devojčice: 1. Snežana Čojanović, 2. Anja Radenković, 3. Jovana Cvetković.
Dečaci šesti razred: 1. Igor Vukadinović, 2. Aleksandar Stevanović, 3. Aleksa Nikolić.
Sedmi razred devojčice: 1. Anja Bojat, 2. Zorana Danilov, 3. Maja Kostadinović.
Dečaci sedmi razred: 1. Uroš Ćirić, 2. Jovan Ćirić, 3. Dušan Stanimirović.
Osmi razred devojčice: 1. Jovana Vasiljković, 2. Jovana Đaković 3. Kristina Bodrik.
Osmi razred dečaci: 1. Miloš Marković, 2. Toma Lukić, 3. Vitomir Ilić.